Loading...

Осінь буде складною: у Порошенка закликали Україну до єдності

Після того, як Конгрес і Сенат США досягли угоди щодо санкцій проти Росії, а також готові заборонити главі Білого дому Дональду Трампу одноосібно їх послаблювати, єдиним аргументом Кремля залишається ескалація конфлікту на Донбасі.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат від Блоку Петра Порошенка, глава української делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

“У Конгресі лідери домовилися щодо закону про нові санкції проти Росії! Навіть не дивлячись на позицію адміністрації Трампа, яка вважає за краще залишити собі можливість регулювати ці санкції для впровадження власних дипломатичних ініціатив”, – написав Ар’єв.

“Власне, це підтверджує, що гра Кремля у “свій” Захід остаточно провалилася. Тепер треба готуватися до ескалації військового протистояння, оскільки інших аргументів у Путіна вже не залишилося. Саме тому російське лобі в ОБСЄ зараз намагається всіма силами втиснути в наглядову місію лояльних до Кремля людей”, – зазначив Ар’єв, додавши, що” кількість сербських спостерігачів збільшилася з 1 до 8 “.

Він вважає, що паралельно буде йти “спроба максимальної дестабілізації України за допомогою ФСБшних консерв, серед яких люди з серії “ніколи б не подумав”.

“Осінь буде складною, тому зараз Україні потрібна єдність як ніколи. Інакше можемо опинитися слабкою ланкою у світовому протистоянні, яке всім нав’язує Путін. Але я все ще вірю у здоровий глузд і уроки історії столітньої давності”, – резюмував нардеп.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *