Loading...

ОСЬ ТАКА В НАС ПРАВДА! СУБСИДІЇ на комуналку ПЛАТЯТЬ ЗА РАХУНОК ПОДАТКІВ 20% УКРАЇНСЬКИХ СІМЕЙ

«Віце-прем’єр Геннадій Зубко заявив, що субсидії в Україні – явище тимчасове. За його словами, паралельно в уряді будуть застосовувати заходи для підвищення соціальних стандартів і збільшення заробітків громадян. Коли ці показники виростуть, субсидії – як явище – зникнуть.

Ситуацію з оформленням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував економіст, експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко.

«Шість мільйонів сімей вже оформили субсидій, а ще 6,4 мільйона подали заявки на субсидії, складаємо одне й інше, отримуємо результат – 12,4 мільйона. В Україні всього десь близько 15 мільйонів сімей, тобто завдяки діяльності уряду, 82,5% українських сімей не здатні оплачувати послуги ЖКГ без того, щоб через бюджет їх не підтримували залишилися 17,5%. Навряд чи така ситуація може протриматися довго, тому що, якщо, наприклад, і ви, і я повинні платити за чотири сім’ї, то це вже занадто, бо через деякий час ми просто фізично будемо не в змозі стільки працювати », – заявив Гаврилечко .

При цьому він вказав, що джерелом коштів у держбюджеті для надання субсидій є податки, які платять громадяни.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *