Антон Геращенко розповів, ким займуться після Онищенко

В ефірі програми «Hard Таlk.LIVE» з Наташею Влащенко народний депутат Антон Геращенко пояснив, яких результатів слід чекати у справі Онищенко:«Я вивчив справу Онищенко – звинувачення досить серйозні для того, щоб Зняти депутатську недоторканність з пана Онищенко. Хочу зазначити, що існують такі ж вагомі підстави, щоб зняти недоторканність з пана Жванія, – зазначив Геращенко.

онищ

У висновку сказано, що Жванія зайняв Онищенко 6,5 млн доларів – це був продаж якихось корпоративних прав в сфері газової галузі. З обвинувального висновку випливає, що були взаємини на суму 6,5 млн доларів, – повідомив народний депутат.

Серйозні питання будуть до керівництва фіскальної служби – чому Онищенко не платив більше млрд грн податків, а йому давали розстрочки і пронесення. Все це відбувалося в 2012-2015 роках -Після Майдану в тому числі, – Антон Геращенко констатував.

Народний фронт проголосує за зняття недоторканності з Омельченко для того, щоб і Генпрокуратурі і НАБУ провести всі необхідні дії по слідству, після чого суд прийме рішення – винен Онищенко чи не винен – до тих пір ми не можемо вважати, чи є склад злочину в діях депутата Онищенко ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *