ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ — СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Київщина повинна розвиватися, ставати ще більш привабливим і стабільним регіоном. Для цього потрібно, щоб розширювався місцевий бізнес і створювалися нові робочі місця. Ці та інші теми порушувалися на зустрічі кандидата в народні депутати в 93-му виборчому окрузі Олександра Жукотанського з працівниками комунального підприємства «Миронівка-Благоустрій».

Кандидат подякував працівникам комунального підприємства за їхню важливу працю. Розповів, що його підприємство теж активно долучається до розвитку міста. Завдяки «Миронівському заводу по виготовленню круп і комбікормів», яке є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством Миронівки, у райцентрі з’являється більше парків, скверів, лавочок, зон для відпочинку тощо.

ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ — СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

«Але це працівники вашого підприємства щодня працюють задля того, щоб Миронівка ставала красивішою і затишнішою. Від вашої праці залежить, чи будуть вулиці й дороги чистими, чи ростимуть квіти на клумбах, чи буде життя в місті комфортним», — сказав Олександр Жукотанський, отримавши схвальні відгуки у відповідь.

Першочерговими завданнями в парламенті в разі обрання кандидат називає робочі місця, підтримка малого та середнього бізнесу, розширення наявних підприємств, контроль за використанням коштів на будівництво доріг, збереження мережі ФАПів і лікарень. А також інші питання, які стосуються розвитку округу та України.

«Я хочу стати містком між потребами людей і законодавчою владою. У нас усе вийде, якщо ми будемо працювати в тісному контакті з вами», — наголосив Жукотанський.

Також людей цікавило: залишиться кандидат у Миронівці після обрання чи перебереться до столиці. Відповідь була однозначною — залишуся вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *