“ОКЕАН ЕЛЬЗИ” – КРАЩИЙ УРОК ПАТРІОТИЗМУ!

ЖУРНАЛІСТКА ПІДІРВАЛА МЕРЕЖІ ВІДГУКОМ ПРО КОНЦЕРТ ВАКАРЧУКА В КИЄВІ

Журналістка Настасья Нагорна підкорила мережі емоційним постом про свої враження від концерту популярної української рок-групи “Океан Ельзи” та її лідера Святослава Вакарчука, що відбувся 18 червня у Києві. Враженнями від концерту Нагорна поділилася у своєму Facebook.

“У школі дітей змушують писати банальні твори про патріотизм, щоб прищепити любов до Батьківщини. Але один концерт Океану Ельзи в рази ефективніше 20 творів. Прапори. Вишиванки. Віночки на головах. Дивіться, я – українець. Це модно. Як День Незалежності. І Вакарчук – молодець. Він ненав’язливо пояснює те, що кожен день намагаються пояснювати журналісти. У нас війна”, – пише журналістка.

“Візьми свій телефон, зроби його маленької лампадкою. Не бійся, не соромся, це не соромно. Поруч з тобою ще десятки тисяч, може, сотня. І це наше спільне горе. Загиблі, дивіться. Це – вам. це – Кузьмі. Наступна вправа – бери в руки прапор. Нехай у кожного буде прапор. Підніми його вгору – це проста вправа. На м’язову пам’ять – ось прапор, звикай, тримай”, – продовжує Нагорна.

“На концерті – військові з госпіталю. Ось, хлопці, ваша країна, ви воювали, ми знаємо, і тримаємо прапор високо. Так, я ідеалістка. Але це ж прості речі. Їх не можуть зробити ні президент, ні Верховна рада, ні вчителі, а Океан Ельзи може. А більшість пісень – гарне освідчення в коханні. Ходити на ОЕ = зізнаватися в коханні українською. Чергуємо: вправа на патріотизм, тренування на любов. Повторити кілька підходів”, – пише вона.

“На початку концерту по телефону сказали, що є троє поранених.

До кінця концерту стало відомо, що тільки один поранений, двоє – вже загиблі. Один з них з Криму – залишив дім і родину, і пішов воювати, щоб удома був дім.

Я везуча. Я можу подзвонити в сторону війни, включити гучний зв’язок, щоб там чули Океан Ельзи”, – розповідає Нагорна.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *