Облгази Фірташа припинили передавати “Нафтогазу” інформацію про встановлення лічильників

НАК “Нафтогаз України” змушений припинити публікацію статистики оснащеності житлового фонду України лічильниками газу через відмову в наданні інформації з боку ряду облгазів.  Про це повідомила прес-служба “Нафтогазу”, передає БізнесЦензор.
“Починаючи з березня поточного року” Дніпропетровськгаз “, а з липня поточного року – ще 7 підприємств приватної групи” РГК “(” Житомиргаз “,” Закарпатгаз “,” Івано-Франківськгаз “,” Тисменицягаз “,” Миколаївгаз “,” Рівнегаз ” , “Сумигаз”) категорично відмовилися надавати інформацію про встановлення лічильників газу у побутових споживачів в їх регіонах “, – сказано в повідомленні.
В “Нафтогазі” зазначають, що без інформації цих операторів газорозподільних систем, загальна картина буде некоректною.
У прес-службі НАК нагадують, що почали публікувати статистику оснащеності житлофонду лічильниками газу з грудня 2015 року.
Згідно з даними держреєстру юросіб ТОВ “Регіональна газова компанія” належить кіпрським “Езме істеблішмент лімітед” і “халдеї трейдинг лімітед”, кінцевий бенефіціар компанії не вказано.
За даними ЗМІ, РГК об’єднує близько 20 газорозподільних підприємств Дмитра Фірташа, а офіс компанії знаходиться за однією адресою з OSTCHEM Ukraine Ltd – в бізнес-центрі “Парус”, який також належить бізнесменові Джерело: http://biz.censor.net.ua / n10703

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *