Loading...

НОВИНИ У МВФ НАЗВАЛИ КЛЮЧОВУ УМОВУ ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ ПІДТРИМКИ УКРАЇНИ

Для того, щоб Україна зберегла нинішній рівень міжнародної економічної підтримки, в тому числі з боку МВФ, вона має впоратися з головним викликом – подолати корупцію

На цьому наголосив у п’ятницю під час прес-конференції у Вашингтоні директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен, передає “Укрінформ”.

“Головним викликом для української влади є те, що вони повинні дійсно мобілізувати тверду рішучість для подолання проблеми корупції. Я думаю, це ключове завдання для просування вперед”, – зазначив представник Фонду.

Він висловив переконання, що в Києві “усвідомлюють важливість цього як для України, так і для міжнародних співтовариств”, що прагнуть продовжувати підтримку країни в нинішніх “достатньо широких масштабах”.

Томсен нагадав, що МВФ висловлював свою стурбованість по темпах реформ, спрямованих на зниження корупції, включно на урядовому рівні. “У цьому зв’язку було кілька ініціатив, у тому числі в поточній програмі МВФ, в (останньому) огляді по Україні, включаючи вимоги для високопосадовців задекларувати свої активи”, – зауважив директор Європейського департаменту МВФ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *