ДОЩ НЕ СТАВ НА ЗАВАДІ

29 травня на міському стадіоні ім. Валерія Лобановського в третьому турі чемпіонату Київщини “Переяславщина” приймала сусідів команду з Яготина “Кристал”. Гра розпочалась з атак господарів. За 10 хвилин від початку гри наші земляки могли, принаймні, тричі відзначитися. Небезпечні моменти у воріт гостей виникали після проходів правим флангом атаки з наступним прострілом у карний майданчик “Кристала”. Нападникам “Переяславщини” не вистачало якоїсь миті аби точно переправити м’яч у ворота гостей. Ближче до середини тайму футболісти “Кристалу” вирівняли гру та організували кілька небезпечних атак на ворота господарів. Проте, наш воротар Володимир Лудченко й захисники команди вдало від захищалися.
Другий тайм розпочався під акомпанемент дощу, але переяславцям це не стало на заваді. Вони

Момент гри "Переяславщина" -- "Кристал"

Момент гри “Переяславщина” — “Кристал”

продовжували організовувати атаки на ворота гостей. На 54 хвилині було чудово розіграна комбінація на лівому краю атаки з наступною передачею м’яча в центр карного майданчика. Нападник “Переяславщини” побачивши на правому фланзі зовсім вільного товариша, не став виконувати удар, а віддав йому передачу і Вадим Єфремов у чудовому стилі, вийшовши сам на сам із воротарем “Кристала” відкрив рахунок у матчі. На 60 хвилині наші футболісти могли подвоїти рахунок, але м’яч влучив у стійку воріт, і відскочив у поле, а потім захисники гостей у паніці вибили його за бокову лінію.

Футболісти “Кристалу” намагались будь, що зрівняти рахунок. На 70 хвилині гри вони розіграли комбінацію з виводом на ударну позицію в центрі карного майданчика свого гравця. Проте футболіст ударив не сильно і прямо в руки воротаря. Через п’ять хвилин чергову атаку гостей наші захисники зупиняють із порушенням правил. Арбітр матчу призначив штрафний удар. Гравець “Кристалу” виконав його в чудовому стилі, обвівши стінку, направивши м’яч у дальній верхній кут воріт. Голкіпер “Переяславщини” Володимир Лудченко продемонстрував свою майстерність і в карколомному стрибку відбив його не

кутовий.
Гра так і завершилась перемогою наших земляків 1:0. Після трьох турів чемпіонату Київщини три

команди йдуть без поразок – шкарівський “Граніт”, бориспільський “Фаворит” та “Переяславщина”. Наступний матч переяславська команда проведе 5 червня на виїзді в Сквирі. ФК “Сквира” відстає лише на одне очко від трьох лідерів чемпіонату.