Нові тарифи на воду для столичних міст – супутників

Жителі приватного сектора, бюджетні організації та інші підприємства Ірпеня, Бучі та Гостомеля будуть платити за воду за новим тарифом – 5,496 гривень за м3, замість діючого 4,668 гривень за м3. У той же час для жителів комунального сектора тариф підніметься з 4,94 до 5,80 гривень за м3. Про це стало відомо з повідомлення Бучанської міської Інтернет порталу, пише ubr.ua.

“Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг має намір провести коригування діючих тарифів на послуги, які надає КП” Ірпеньводоканал “, – йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що на балансі КП “Ірпеньводоканал” знаходяться водопровідні та каналізаційні мережі і споруди міст Ірпінь, Буча, селища міського типу Гостомеля і села Ворзель. На обслуговуванні підприємства – 77 460 приватних господарств і квартир і 900 підприємств різних форм власності.

Крім тарифів на холодну воду зміняться й ціни на централізоване водовідведення. За м3 жителі приватного сектора, бюджетні організації та інші підприємства будуть платити менше: 8,796 гривень, замість раніше встановленого тарифу в 10,104 гривень.

Також повідомляється, що для жителів комунального сектора на водовідведення встановлять тариф в 9,29 замість 10,7 гривень за м3.

Причиною коригування тарифів назвали зміну найбільших статей витрат по структурі діючого тарифу на водопостачання та водовідведення, а саме: підвищення вартості електроенергії, підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення податків, зменшення вартості послуг з транспортування стоків і зменшення нарахувань на заробітну плату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *