НІЕЗ “ПЕРЕЯСЛАВ” ПОТРАПИВ ПІД “ПРИЦІЛ” ПРАВООХОРОНЦІВ

Ще 3 січня 2019 р. на сайті міської ради з’явилася інформація за підписом адміністрації НІЕЗ “Переяслав” про те, що “за сприяння Міністерства культури України у грудні 2018 року Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав» було придбано будівлю колишнього кафе «Старий вертеп», розташовану поряд із музеєм Заповіту Т.Г. Шевченка. Витрачено близько 20 млн грн з державного бюджету. У цьому приміщенні планується відновити експозиції одного з найперших музеїв заповідника – музею українського народного одягу Середньої Наддніпрянщини, створеного у 1957 році”…

До речі, інформація про це придбання почала ширитися містом та обговорюватися у стрічках “ФБ” за тиждень до її офіційної появи на сайті міськради. Розголос пішов після того, як на сайті Е-Дата 22 грудня минулого року з’явилися дані про трансакцію щодо перерахування Національним історико-етнографічним заповідником “Переяслав” на рахунок Тимченко С.В. 19 млн. 447 тис. 668 грн. без ПДВ. 25 грудня 2018 року жителька міста Оксана Шевченко написала про це на своїй сторінці у ФБ, додавши, що, крім приміщення, там же було придбано ще й земельну ділянку по договору б/н вiд 18.12.2018р. за 541 тис. 719 грн. без ПДВ.

Спочатку приміщення колишнього ресторану три місяці орендували

Світлина від Світлани Світлани.

а потім у грудні 2018 року викупили за державний кошт

Про те, чому саме НІЕЗ “Переяслав” виявився “під прицілом” правоохоронців читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *