НІЕЗ “ПЕРЕЯСЛАВ” ПОТРАПИВ ПІД “ПРИЦІЛ” ПРАВООХОРОНЦІВ

Ще 3 січня 2019 р. на сайті міської ради з’явилася інформація за підписом адміністрації НІЕЗ “Переяслав” про те, що “за сприяння Міністерства культури України у грудні 2018 року Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав» було придбано будівлю колишнього кафе «Старий вертеп», розташовану поряд із музеєм Заповіту Т.Г. Шевченка. Витрачено близько 20 млн грн з державного бюджету. У цьому приміщенні планується відновити експозиції одного з найперших музеїв заповідника – музею українського народного одягу Середньої Наддніпрянщини, створеного у 1957 році”…

До речі, інформація про це придбання почала ширитися містом та обговорюватися у стрічках “ФБ” за тиждень до її офіційної появи на сайті міськради. Розголос пішов після того, як на сайті Е-Дата 22 грудня минулого року з’явилися дані про трансакцію щодо перерахування Національним історико-етнографічним заповідником “Переяслав” на рахунок Тимченко С.В. 19 млн. 447 тис. 668 грн. без ПДВ. 25 грудня 2018 року жителька міста Оксана Шевченко написала про це на своїй сторінці у ФБ, додавши, що, крім приміщення, там же було придбано ще й земельну ділянку по договору б/н вiд 18.12.2018р. за 541 тис. 719 грн. без ПДВ.

Спочатку приміщення колишнього ресторану три місяці орендували

НІЕЗ “ПЕРЕЯСЛАВ” ПОТРАПИВ ПІД “ПРИЦІЛ” ПРАВООХОРОНЦІВ

Світлина від Світлани Світлани.

НІЕЗ “ПЕРЕЯСЛАВ” ПОТРАПИВ ПІД “ПРИЦІЛ” ПРАВООХОРОНЦІВ

а потім у грудні 2018 року викупили за державний кошт

НІЕЗ “ПЕРЕЯСЛАВ” ПОТРАПИВ ПІД “ПРИЦІЛ” ПРАВООХОРОНЦІВ

Про те, чому саме НІЕЗ “Переяслав” виявився “під прицілом” правоохоронців читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *