НІДЕРЛАНДСЬКІ СЛІДЧІ ДОПИТАЛИ ЦЕМАХА У СПРАВІ ЗБИТТЯ MH17 – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Фігуранта збиття MH17 встигла допитати міжнародна слідча група.

Про це 7 вересня під час зустрічі українських бранців в аеропорту “Бориспіль” розповів президент України Володимир Зеленський.

Президент відповів на запитання журналістів: “Чи допитали слідчі Цемаха перед відправленням?” – і зізнався, що через це обмін міг зірватися.

“Допитали і не тільки перед поверненням. Не буду казати прізвища європейських лідерів, з якими ми проговорили момент і час для того, щоб зробити повний допит для слідчих дій. Ми все це зробили. Це було дуже складно і я боявся, що через це може зірватися обмін”,- сказав Зеленський.

До України 7 вересня повернулися 35 українців.

Раніше повідомлялося, що причиною зриву обміну 30 серпня могла стати вимога Росії відпустити “зенітника “ДНР” Володимира Цемаха, який є фігурантом нідерландської справи про збиття MH17. Незважаючи на те, що

ГПУ отримала лист від головного прокурора Нідерландів із вимогою не видавати РФ фігуранта у справі збитого MH17 Цемаха . Прокурори у Нідерландах просили українську владу не видавати Цемаха Росії, 5 вересня Київський апеляційний суд відпустив бойовика з-під варти під особисте зобов’язання.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *