Керівництво країни закупить собі коньяку та віскі на 1,5 млн грн

Для чиновників цьогоріч планують закупити 14,5 тисяч пляшок міцних напоїв.

Держпідприємство “Гарант-Сервіс”, що обслуговує Адміністрацію президента, уряд, Верховну Раду, Раду нацбезпеки і оборони та інші органи влади, планує закупити спиртних напоїв на 1,43 мільйона гривень на 2017 рік.

Така інформація міститься на сайті держзакупівель Prozorro, повідомляє Радіо Свобода.

Загалом для чиновників планують закупити 14,573 пляшок міцних напоїв, зокрема, коньяки категорії VSOP і віскі багаторічної витримки. Серед елітного спиртного є, зокрема, коньяк Martell VSOP в сувенірній коробці.

Також закуплять більше 2,5 тисячі пляшок української горілки “Старий Житомир. Оновлена”.

Окремо “Гарант-Сервіс” планує закупити пива на 50 тис. гривень.

У 2015 році “Гарант-Сервіс” оголошував тендер на значно більшу кількість алкоголю – 17,754 пляшки. Тоді Держуправління справами, якому підпорядковується “Гарант”, повідомляло, що закупити спиртне мають за гроші, отримані з комерційної діяльності підприємства.

Чомусь згадалися слова прем’єр-міністр України Володимира Гройсмана, коли він днями ознайомлювався з роботою швейної фабрики «Володарка» у Вінницькій області. Так ось, він вважає, що в українців, які важко працюють, все буде добре.

«Буде робота і буде зарплата. Все буде добре, як би не було важко. … Якщо важко працювати – все буде добре, хто б що не говорив », – сказав Гройсман.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *