Холодницький заявив про більш як 250 відкритих САП кримінальних проваджень

Серед них – корупційні викриття в системі державних закупівель “Укрзалізниці”

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) на сьогоднішній день відкрила більше 250 кримінальних проваджень. Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький в п’ятницю, 9 грудня, на телеканалі ZIK. За його словами, також в суди було направлено 44 обвинувальних акти. Справи стосуються різних категорій корупції, серед яких – корупційні викриття в системі державних закупівель “Укрзалізниці”.

“У нас є питання по” Укрзалізниці “, за її тендери. Але ми не можемо замінити органи виконавчої влади. САП і НАБУ не можуть підмінити Кабмін і контролюючі органи. П’ятеро людей по тендерам” Укрзалізниці “вже під вартою. У нас ця справа має хештег “Справа про болти і гайки”. Болти за ціною “Daewoo Lanos”. Ті, хто їх так закуповує, має знати, що ми за вами прийдемо “, – підкреслив Холодницький.

Як повідомлялося раніше, детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів САП проводять обшуки в декількох державних підприємствах. Нагадаємо, САП викликає Онищенка на допит 13 грудня.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *