“Нехай не сміють говорити, що українці!” Російський актор-доброволець виступив із проникливою ​​промовою

Російський актор Анатолій Пашинін, який пішов воювати в лавах Української добровольчої армії (УДА), заявив, що справжніх українців зараз можна перерахувати на пальцях, а решту населення він вважає байдужою масою, яка не має права відносити себе до народу

З такою жорсткою промовою він виступив, коментуючи подвиг всесвітньо відомого оперного співака Василя Сліпака, який залишив сцену заради боротьби за незалежність України від Росії і загинув на Донбасі. Своєю думкою Пашинін поділився в інтерв’ю журналістці Соні Кошкіній в її програмі “KishkiNa”.

“Він усе залишає і приїжджає сюди, все своє життя поклавши. Думаєте, для того, щоб стати героєм в Україні? Ні! Щоб стати вічним докором українцям. Точніше тому, що від них залишилося. Тому що українців залишилося – он підіть перерахуйте. Ну і на передку ще. Все! Все інше – пардон! Нехай називаються громадянами України, нехай називаються ким завгодно – запорожцями, черкащанами, сумчанами. Але нехай не сміють говорити, що вони українці! Їм не потрібна Україна! Їм зашибісь, чи стікає Україна кров’ю, чи вмирають мої побратими, загинув Чорномор чи ні. Їм пофіг!” – емоційно прокоментував актор-доброволець байдужість багатьох представників українського суспільства до кровопролитної війни в їхній країні, яка триває вже п’ятий рік.

Вислухавши його позицію, Кошкіна запитала у Пашиніна, чи не згоден він з тим, що звичайні люди не можуть думати про такі трагедії кожну мить свого життя. Однак він відповів їй, що саме для того, щоб не думати про все це, він і вирішив вступити до лав УДА.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Пашинін пояснив, чому вирішив воювати за Україну. За словами актора, у своєму віці він уже не може займатися побудовою держави, оскільки це справа “молодих хлопців”, яким сьогодні 19-21 рік. Але він відчуває в собі сили “розчистити для них майбутнє”.

https://www.obozrevatel.com/ukr/society/nehaj-ne-smiyut-govoriti-scho-ukraintsi-rosijskij-aktor-dobrovolets-vistupiv-iz-proniklivoyu-promovoyu.htm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *