Loading...

НАТО ПОВИННО «ДАТИ по зубах» РОСІЇ, – ДУДА

НАТО має показати свою єдність, силу і здатність до колективної оборони у відповідь на агресивні дії  Росії . Про це під час відвідування навчань «Аnakonda 2016» в Польщі заявив президент країни Анджей Дуда, передає «Укрінформ», інформує news.eizvestia.com. +

«Росія є нашим сусідом, але одночасно і складним партнером, який протягом останніх років демонструє дуже сильні імперські тенденції. На жаль, ми бачили це в Україні, в Криму. Треба собі чітко сказати: в цій ситуації, в світлі стількох провокаційних дій, тільки демонстрація сили і єдності, здатність до колективної оборони дозволить ввести в дію справжній партнерський діалог », – заявив він.

Дуда зазначив, що нинішні навчання «Anakonda 2016» є найбільшими військовими маневрами в Польщі з 1989 року, і вони демонструють готовність альянсу до колективної оборони території країни. У навчаннях за програмою НАТО «Партнерство заради миру» «Anakonda 2016», які триватимуть до 17 червня, беруть участь 31 тисяча.військовослужбовців з 24-х країн НАТО, в тому числі 12 тисяч поляків, а також з шести країн-учасниць програми, включно з Україною.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *