Народні депутати розійшлися на канікули. А ви живіть як можете…

Народні депутати розійшлися на канікули
Фото: dt.ua

Голова українського парламенту Андрій Парубій закрив останнє засідання четвертої сесії Верховної Ради восьмого скликання.

“Парламент у найважчі часи Української держави був тим майданчиком, який дозволяв виходити з кризи після Помаранчевої кризи, після Революції Гідності. Ми пройшли це випробування. Парламент працює. Ухвалює закони для зміцнення оборони. Продемонстрував, що ми готові боротися з корупцією. Це найбільше зло в Україні після Путіна. Парламент продемонстрував, що готовий ламати десятирічні схеми та приймати закони, які не могли ухвалити депутати попередніх скликань. Уперше за 25 років української державності маємо в парламенті понад 300 проукраїнських депутатів”, – сказав Парубій.

Він нагадав, що саме останній склад парламенту створив антикорупційну прокуратуру та антикорупційне бюро. А також зумів зняти недоторканність із народного депутата Олександра Онищенка. Перейменував більше тисячі історичних назв населеним пунктам.

“Переконаний, що у випадку загострення ситуації на сході ми швидко зберемо 150 підписів для того, щоб зібрати позачергову сесію”, – наголосив спікер.

Сесію закривали під гімн України. Кілька десятків народних депутатів, присутніх на останньому засіданні, стоячи підспівували.

Вийдуть на роботу депутати 6 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *