Нардепа від “Слуги народу” побили в рідному місті

Політик стверджує, що на нього напали коло під’їзду його будинку.

Народний депутат із фракції “Слуги народу” Михайло Ананченко став жертвою побиття в Сумах. Про це сам політик повідомив у соціальних мережах.

За його словами, все сталося в рідному для нього місті. “На мене біля під‘їзду здійснили напад двоє молодиків в балаклавах”, – заявив Ананченко. Депутат оприлюднив фотографію з наслідками побиття. На світлині видно, що політик перебуває, скоріш за все, в кареті швидкої медичної допомоги. Про характер і серйозність отриманих ушкоджень він нічого не повідомив.

Натомість нардеп пов’язав напад із політичною діяльністю. “Такі зухвалі дії я пов‘язую з моєю політичною діяльністю та з голосуванням на наступному пленарному тижні. Хочу заявити, щоб будь-які хуліганські та інші протиправні дії стосовно нашої команди не змінять політичного курсу партії”, – наголосив політик і додав, що сподівається на швидку та неупереджену реакцію правоохоронних органів.

Нардепа від "Слуги народу" побили в рідному місті

Дослівно:

Михайло Ананченко: “Сьогодні, повертаючись до дому, в рідному місті Суми, на мене біля під‘їзду здійснили напад двоє молодиків в балаклавах. Такі зухвалі дії я пов‘язую з моєю політичною діяльністю та з голосуванням на наступному пленарному тижні. Хочу заявити, щоб будь-які хуліганські та інші протиправні дії стосовно нашої команди не змінять політичного курсу партії. З відповідальностю заявляю, що наша політична сила завжди буде притримуватися конструктиву та готова слухати думку кожного громадянина виключно в правовому полі. Сподіваюсь на швидку та неупереджену реакцію правоохоронних органів”