Нардеп Каплін оприлюднив документи про психічний розлад Ківи

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін заявив, що радник міністра внутрішніх справ Ілля Ківа – небезпечний для оточення.

Депутат Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін оприлюднив у Facebook документи, які свідчать про розлад особистості за шизофренічним типом у радника міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Іллі Ківи.

“Звернувся до Служби безпеки України, інших силових органів, президента України, аби там відреагували на неодноразові погрози радника Авакова Іллі Ківи втопити у крові керівників осередків Соцпартії”, – написав Каплін.

Каплін закликав провести всі заходи в якнайкоротші терміни, оскільки “шизофренічні стани можуть бути причиною безпідставної агресії, а отже, Ківа – потенційно небезпечний для оточення”.

“Вимагаю за результатами перевірки позбавити його, як людину з гострим розладом особистості шизофренічного типу та інваліда другої групи, погонів та дозволів на зброю”, – додав нардеп.8 липня Кива заявив, що вирішив очолити Соціалістичну партію України. За його словами, найближчим часом партія “поверне собі передові позиції на українському політичному полі” і стане “важливим інструментом змін у країні”. Соцмережі відреагували на заяву Киви жартами.

Каплін заявляв, що Ківа незаконно очолив СПУ. За словами Капліна, екс-глава Соцпартії Павло Устенко сфальсифікував проведення з’їзду партії, на якому Ківу було нібито призначено головою СПУ.В інтерв’ю “Стране” Кива заявив, що на наступних парламентських виборах планує набрати 12–14% голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *