Нардеп Гузь: НАБУ недопрацьовує. Діяльності, яку чекало суспільство, не видно

Керівництво України і суспільство повинні підстьобувати Національне антикорупційне бюро до активної роботи, вважає народний депутат України від “Народного фронту” Ігор Гузь.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) не виправдовує очікувань українського суспільства. Про це в коментарі виданню “ГОРДОН” заявив народний депутат від “Народного фронту” Ігор Гузь.
“НАБУ недопрацьовує. Діяльності, яку чекало суспільство, не видно, тому повинен бути звіт з боку бюро, і контроль роботи цієї структури – з боку суспільства. Треба трохи підстьобувати їх, тому що, на превеликий жаль, динаміки немає”, – пояснив він .
На думку нардепа, відсутність активних дій з боку НАБУ може бути пов’язано “з певними факторами з боку Адміністрації Президента” або з невірною організацією роботи главою бюро Артемом Ситником. “Може, керівництво бюро з технічної точки зору ще не може розгорнути роботу. Але давайте говорити відверто: тієї діяльності, якої, як я вважаю, чекало суспільство, не видно”, – підкреслив Гузь.

“Бюро має відзвітувати парламенту, повинні бути питання до них, аналіз їх діяльності, зрештою, якесь бачення українських парламентаріїв з цього приводу. Ми не можемо втручатися в роботу, але маємо право давати оцінку будь-якій структурі в тій чи іншій мірі. Я вважаю це нормальним “, – зазначив нардеп, додавши, що озвучить свою пропозицію спікеру Верховної Ради Андрію Парубію.
13 червня в Києві відбулася пожежа в приміщенні Солом’янського районного суду. За інформацією журналіста Дениса Бігуса, під час пожежі в будівлі суду вигорів поверх, де розглядалися справи Національного антикорупційного бюро України.
Як повідомив в коментарі виданню “ГОРДОН” начальник відділу по роботі зі ЗМІ Національного антикорупційного бюро України Володимир Польовий, в Солом’янському райсуді знаходилися документи бюро, проте ще немає точної інформації про те, згоріли вони чи ні.
НАБУ було створено 16 квітня 2015 року. У той же день його очолив 35-річний юрист Артем Ситник.
9 лютого президент України Петро Порошенко заявляв, що антикорупційне бюро розслідує понад 50 справ з корупційними порушеннями на суму понад 1 млрд грн. За словами президента, за 9 місяців через конкурс в НАБУ відібрали 347 чоловік з тисяч бажаючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *