Нардеп Дубневич з БПП задекларував 96 квартир, будинків та гаражів

Нардеп-мисливець, відомий своєю пристрастю до сафарі, володіє 52 квартирами та земельними угіддями у Львівській області

Член президентського блоку у Верховній Раді Богдан Дубневич оприлюднив свою податкову декларацію. “Країна” чекала його фінансовий звіт з великим нетерпінням, адже відомо, що нардеп володіє величезною кількістю квартир і земельних ділянок, а також об’єктами комерційної нерухомості. Незважаючи на те, що пан Дубневич став заробляти в 7,5 раз менше (в минулому році його дохід склав близько 770 тис. Грн, в той час, як в 2014 році він отримав 5,8 млн грн), політик зміг примножити свою нерухому власність.

Так, Богдан Васильович з дружиною купили три квартири і тепер у них в цілому офіційно оформлено 52! Ще у подружжя Дубневечей в декларації вказано 12 особняків, 24 об’єкти комерційної нерухомості, гараж і 9 ділянок землі загальною складністю 112,5 га або в перерахунку – 250 футбольних полів. Судячи з усього мова йде про мисливські угіддя “Зубр” (лісисту ділянку у Львівській області, де можна вполювати кабана), які належать сімейству. А сам член БПП відомий своїм “кривавим хобі” – він любить вбивати екзотичних звірів на сафарі по всьому світу. І долучає до полювання свого сина-тінейджера. Разом вони завалили ведмедя, косулю, лося. Також в послужному списку Дубневича підстрелена рись, антилопа, бізон.

Відзначимо, що народний обранець зберігає на рахунках в банку майже 10 млн. Грн. А ось автопарк депутата куди скромніше списку його нерухомості. У гаражі у Дубневича три “Волги”, Toyota Land Cruiser і AUDI Q7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *