Нардеп Чумак заявив, що в офшори виведено 150 мільярдів доларів

Я вам розповів про резерв, де ми можемо взяти гроші для погашення державного боргу. 150 мільярдів доларів за увесь цей час виведено в офшори!

Про це в ефірі проекту «Марафон до Дня Незалежності України» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Чумак.

Гість програми, коментуючи питання щодо державного боргу України, зазначив, що монопольний тип економіки, який є в Україні, не здатний на зростання.

«Він не здатний на зростання, бо 5 сімей і 200-300 їхніх «посіпак» просто окупували всі природні монополії і диктують правила свого життя або правила співжиття на економічному ринку. Наприклад, ви не можете платити менше, ніж встановить формула «Роттердам+». А якщо ви не можете платити менше і не можете знайти іншого постачальника електроенергії, газу або води, ви попадаєте у монопольну залежність від Ахметова й Порошенка», – заявив Віктор Чумак.

Народний депутат додав, що українська економіка сьогодні «капсулюється» і не дає можливості росту підприємствам, які не входять в олігархічні холдинги.

«А це не дає можливості зростання зарплати. Чому люди утікають з України – не через те, що в них немає роботи, а тому, що тут не конкурента зарплата. А зарплата – це потім і пенсія. Тому ми повинні розвалити усі олігархічні холдинги, які сьогодні є», – підкреслив гість програми.

А щодо державного боргу, Віктор Чумак знає вихід, як його повернути:

«Я вам розповів про резерв, де ми можемо взяти гроші для погашення державного боргу. 150 мільярдів доларів за увесь цей час виведено в офшори! Як їх звідти дістати – окрема тема для розмови», – зауважив Віктор Чумак.

Зазначимо, що державний борг України на червень 2018 року становив 76,3 млрд доларів. Держборг – це гроші, які винен кожен українець: приблизно по 1800 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *