Напоїть попелицю кока-колою до смерті

На календарі червень, а це значить, що тля планомірно починає захоплювати наші сади і городи. Багато з нас купують купу дорогої отрути від попелиці, або по сусідах шукаємо чудодійні трави для боротьби з нею, але є і набагато простіші способи її знищення. Сьогодні  поділимося своїм досвідом боротьби з попелицею на ділянці.

Спосіб дуже простий в застосуванні: нам знадобляться дволітрова пляшка кока-коли і три столові ложки рідкого мила. Кока-колу потрібно або довго трясти, або вилити в каструлю. Наша мета на цьому етапі – позбутися від газів, оскільки вони будуть заважати при розприскування. Коли кока-кола вільна від газу, ми додаємо рідке мило і ретельно перемішуємо. Мило нам необхідно як засіб для прилипання розчину на листочки. Переливаємо кока-колу назад в пляшку, накручуємо пульверизатор і розпилюємо на вреднючу  попелицю, що всілася на трояндах, на квітах, на ягідниках, на деревах.
Що хочеться сказати: смерть шкідника неминуча. З водою розбавляти кока-колу не потрібно, бризкайте в тому вигляді, який є і робіть це раз в два тижні.
До речі, а ви ще п’єте кока-колу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *