Loading...

Найбільші пенсії в Україні й у тих, кому суспільство абсолютно не довіряє

В Україні найбагатшими з усіх громадян пенсійного віку виявилися судді та льотчики-випробувачі, тоді як решта – змушені обходитися мізерними сумами щомісяця.

Згідно офіційних даних, мінімальний розмір пенсії складає не більше 1248 гривень, а середній показник по країні не перевищує 1828 гривень.

У порівнянні із колишніми “служителями Феміди” прості українці на заслуженому відпочинку не отримують навіть половини суддівського доходу, який вимірюється десятками тисяч гривень.

Хоча уряд встановив ліміт на виплати у межах 10,7 тисячі гривень, але ті розрахунки, які вже призначені раніше, під ці обмеження не підпадають.

За статистикою, найбільша пенсія у тих, хто роками працював льотчиком-випробувачем  та отримав звання героя України – у такому випадку їм нараховується щонайменше 58,7 тисячі гривень.

Не скаржаться на виплати і нардепи – їм призначають по 15 тисяч гривень щомісяця, тоді як чиновники можуть розраховувати на 3,3 тисячі гривень.

В Україні більшість пенсіонерів змушені виживати на 1400 гривень. Таких за попередніми підрахунками не менше 2, 4 мільйони громадян.

Нагадаємо, раніше  повідомлялося, що українським пенсіонерам встановили нові норми трудового стажу – для виходу на заслужений відпочинок потрібно відпрацювати не менше 15 років, щоб розраховувати на мінімальний дохід.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *