БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ НА ВОДІ

Під час спекотного літнього періоду, відпусток та канікул малечі, більшість мешканців міста намагається провести своє дозвілля поблизу водойми. Однак, необережність та нехтування елементарними правилами поведінки можуть зіграти злий жарт та створити нечувану халепу.
З метою попередження порушень правил безпеки на водоймах працівниками водної поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області було проведено профілактичні бесіди дітям та дорослим. Поліцейські розповіли про заходи особистої безпеки, поведінку під час купання та на березі.
Особливу увагу правоохоронці звернули на зловживання алкоголем під час відпочинку на воді. Про це свідчить невтішна статистика нещасних випадків, що призвели до летальних наслідків.
Про правила поведінки та дотримання адміністративного законодавства мають пам’ятати не лише відпочивальники, але й судноводії.
Відтак, за останню добу працівниками поліції під час патрулювання акваторії Канівського водосховища було виявлено 2 адміністративні правопорошення, передбачені ч. 5 ст. 130 КУпАП (керування річковими або маломірними суднами судноводіями в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння)
За результатами виявлених протиправних дій, правоохоронцями складено адміністративні протоколи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *