“Нафтогаз” вже витратив на суди з “Газпромом” 6 млн євро

НАК “Нафтогаз України” 1 грудня уклав угоду про юридичні послуги в справі про судові розгляди з російським “Газпромом” з компанією Wikborg, Rein & Co Advokatfirma DA. Про це свідчать дані системи ProZorro, повідомляють “Наші гроші”. Сума контракту становить 6 млн євро, або 163,08 млн гривень, повідомляє NewsOboz.org з посиланням на Вести.

Сьогодні є два арбітражних провадження в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма між “Нафтогазом” і “Газпромом” щодо виконання низки контрактів.

“Нафтогаз” вперше найняв цю компанію в липні 2014 року. З тих пір з ними уклали угод на загальну суму 20,54 млн євро, або 559,63 млн гривень. За новою угодою, компанія продовжить захищати інтереси України до кінця 2017 року.

Погодинні гонорари посадових осіб фірми не змінилися. Найдорожче коштують послуги партнера і старшого консультанта – по 475 євро на годину. Сюди входять всі технічні витрати, крім витрат та залучення третіх осіб.

Нагадаємо, Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” довго не подавала позов проти Російської Федерації у зв’язку з тим, що збір необхідної інформації зайняв багато часу. Про це повідомив директор з юридичних питань “Нафтогазу” Ярослав Тіклюк.

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв відкидає підписання мирних угод із “Газпромом” у Стокгольмському арбітражі. Про це він повідомив в ефірі “3S.TV”. “Ні, не було спроб мирної угоди, і я думаю, що вона в цій ситуації неможлива, тому що є занадто велика різниця у позиціях сторін” – сказав пан Коболєв.

Водночас, “Нафтогаз” оцінює свої шанси на перемогу в суперечках із “Газпромом” на 60%.

Вчора у Стокгольмському арбітражі завершилися двотижневі слухання між “Нафтогазом” і “Газпромом” у справі щодо транзиту російського газу. В українській компанії наполягають, що тариф на транспортування російського газу через територію України має формуватися відповідно до європейських принципів та українських законів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *