Loading...

“Нафтогаз” попередив про підвищення ціни на газ для українців. Але уряд поки що сказав – ні

НАК “Нафтогаз України” очікує підвищення ціни на газ для населення на 18,84% або на 931 грн за 1 тис. кубометрів без податку на додану вартість вже з 1 жовтня.

Про це повідомляє “Економічна правда“.

Таким чином, ціна реалізації газу для споживачів, щодо яких Кабінетом міністрів покладено спеціальне зобов’язання (ПСО, тарифи для населення) збільшиться до 5,8 тис. грн за 1 тис. кубометрів.

Ціна на реалізацію газу споживачам, щодо яких не покладено спецобов’язків, встановлюється компанією самостійно.

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 19 липня схвалив фінансовий план НАК «Нафтогаз України» на 2017 рік, який передбачає збереження фінансової стабільності енергохолдингу і не несе підвищення ціни на газ для споживачів.

Про це  стало відомо з повідомлення прес-служби уряду.

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів заявив, що прийняття фінплану дозволить ефективно управляти процесами в компанії.

Разом з тим, за пропозицією уряду НАК «Нафтогаз України» спільно з Мінекономрозвитку, Мінфіном і Міненерго скоректує дохідну частину плану «відповідно до діючих цін». Отож, відповідний фінплан Нафтогазу уряд затвердив без підвищення цін на газ для населення.

Уряд також затвердив перелік очікуваних показників роботи Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, НАК «Нафтогаз України» завершила перерахування до державного бюджету дивідендів за 2016 рік у розмірі 13,3 млрд гривень

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *