Начальника Департаменту управління майном НПУ Івана Наумова звільнено через карантинний скандал

Міністерство внутрішніх справ звільнило з посади начальника Департаменту управління майном НПУ Івана Наумова. Про це повідомив заступник директора департаменту комунікації МВС Ярослав Тракало в коментарі УП

“Начальник Департаменту управління майном НПУ полковник поліції Іван Наумов від сьогоднішнього дня звільнений із займаної посади”.

 За словами Тракала, Національна поліція також проводить службову перевірку за фактами, оприлюдненими щодо посадовця у засобах масової інформації.

Нагадаємо:

Раніше журналісти Bihus.Info з’ясували, що клуб відпочинку NAVY під Києвом, який належить сину начальника Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова працював 14 листопада, коли діяв карантин вихідного дня.

Так, журналісти-розслідувачі зафіксували, як увечері суботи, 14 листопада, до клубу почали з’їжджатися відвідувачі. Парковка перед закладом була наполовину заповненою, а на вході стояв охоронець. Загалом за годину журналісти нарахували два десятки відвідувачів.

Відтак через порушення карантину вони викликали на місце події поліцію, яка прибула через 15 хвилин. Тим часом на парковці, де в автомобілі перебували журналісти, вимкнули світло, а невідомі почали вимагати від знімальної групи покинути територію і погрожували потім їх не випустити.

Після того, як патрульні вийшли із закладу, вони розповіли журналістам, що їх на територію не пустили, а адміністрація запевняє, що заклад працює на виніс. Відтак правоохоронці розвернулися і поїхали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *