На Великдень в Україні очікується пік захворюваності на коронавірус

На нараді у президента України Володимира Зеленського топ-чиновники обговорювали можливість введення режиму «всі в масках» з 6 по 24 квітня 2020 року, оскільки на Великдень очікується пік захворюваності. Як передає Нова Влада, про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

«На нараді було розглянуто можливість впровадження додаткових, більш жорстких карантинних заходів. Зокрема, мова йшла про режим «всі в масках» з 6 по 24 квітня і обмеження кількості людей при знаходженні на вулиці. Адже саме на Великодні свята очікується пік захворюваності коронавірусом», – йдеться в повідомленні.

В ОП підкреслюють, що нібито саме для запобігання цьому влада провела переговори з усіма телевізійними групами щодо трансляції великодніх богослужінь. Поки тільки три телеканали не дали відповіді щодо таких показів, але переговори з ними тривають.

Відзначимо, раніше стало відомо, що українські прикордонники прогнозують, що на Великдень в Україну приїдуть додатково 200 тисяч українців.

Як повідомляли ЗМІ, тим часом Україна пропонує коронавирусній Італії свою допомогу у виїзді українських медиків і постачання вітчизняного спирту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *