“На вас треба скинути бомбу”: інцидент із матір’ю загиблого бійця АТО розлютив мережу

Головний бухгалтер автовокзалу в Каневі Черкаської області накинулася з образами і погрозами на матір загиблого бійця АТО, луганчанина Руслана Конюші.

Про інцидент, який стався на початку серпня, в своєму Facebook повідомила відомий російський журналіст, фотограф і волонтер Вікторія Івлєва.

За її словами, бухгалтер заявила жінці: “На таких, як ви, треба скинути бомбу”.

Івлєва повідомила, що сам конфлікт виник через бізнес старшого сина Надії Конюші. Той вирішив поставити на автовокзалі намет з продажу води. Директор підприємства і за сукупністю родич мера Канева запропонував йому платити за оренду в касу одну суму, а готівкою давати іншу. Крім того – купити у нього старе обладнання для намету. Однак хлопець категорично відмовився.

“Тоді Максиму вимкнули воду, а він, так нічого і не зрозумівши, став привозити її з собою… І ось сьогодні виступила бухгалтер з групою підтримки, вигукнувши підлість матері загиблого солдата в обличчя”, – написала Івлєва.

Вона додала, що ображена жінка викликала поліцію. Чим закінчилася ця історія, не уточнила.

Інцидент викликав бурхливу реакцію в українському сегменті Facebook. За добу пост журналістки лайкнули понад 700 осіб, близько 1000 його поширили.

Користувачі мережі закликали звільнити бухгалтера, а також надати широкого розголосу події.

Запропонували і більш радикальне рішення. “Жителі Канева, чому сидимо? Чому мовчимо і терпимо? Мер – посада же виборна. Чи ні?” – написала Ольга Гончарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *