На сторінці жінки, яка втопила власних дітей, люди обурюються і проклинають її

Від трагічної звістки, яка з’явилася сьогодні вранці про знайдені тіла маленьких дітей, що стали жертвами власної матері, українці не тямляться від люті.

Світ зійшов з розуму” – так може сказати кожна адекватна людина, яка дізнала про трагічний випадок, що трапився напередодні у Києві. У Дарницькому районі, на озера “Срібний кіл” мати втопила у озері власних дітей: дівчинку 6 років та хлопчика на рік молодшого. Перед цим зателефонувала до гуртка, де діти займалися фігурним катанням та відпросила їх з уроку, пославшись та погане самопочуття, – повідомляє поліція Києва.

Горе-мати працювала у дитячому садку Києва, того дня на роботу вона не виходила.  П’яною чи неадекватною її не бачили жодного разу. Що найшло на жінку, та чому вдалася до настільки жорстокого вчинку не знає ніхто, та й сама вона після затримання губилася у свідченнях. Підозрювана повідомила, що власноруч втопила власних дітей, хотіла також покінчити з власним життям, та не змогла.  Затримали 36-річну громадянку неподалік Чернігова уже наступного дня після трагедії.

“Всё началось с того, что отцу позвонил неизвестный и сообщил, что нашёл телефон его ребёнка… … Он поехал на встречу, забрал телефон и поехал по месту жительства детей и их матери. Дверь в квартиру оказалась открытой, а дома никого не обнаружилось. Мать (Екатерина Владимировна, 1982 года рождения), которая работает в детском садике, на работу не появилась. Детей в садик тоже не привела. Из последнего, известно было лишь то, что мама отпросила детей с кружка фигурного катания, якобы из-за болезни детей. Родители матери проживают в Крыму, а сама Екатерина никогда не была замечена за употреблением алкоголя. На уши был поставлен весь личный состав полиции и области. Через несколько часов Екатерину Владимировну задержали правоохранители Чернигова. Уже в Киеве она призналась, что утопила детей в озере Дарницкого района. Сама тоже хотела утопиться, но не смогла. Екатерина сейчас проходит обследования в больнице на Кирилловской” – розповідають патрульні, які прибули на виклик.

Поліція знайшла в озері тіла утоплених  дітей за три метри від берега на глибині 1 метра. Деякі користувачі соцмереж, які знали сім’ю пишуть, що ймовірною причиною вчинку жінки стала зрада її чоловіка, який влітку одружився з іншою. Втім, подібні випадки навряд можна пояснити чимось, окрім психічної хвороби.

Поліція знайшла їх тіла за 3 метри від берега, на глибині 1 метра. Горе-матір затримали, вона зізналася у скоєному і додала, що хотіла і собі вкоротити віку та не наважилася.

На сторінці жінки у соціальній мережі Facebook українці розглядають фото людини з дуже сумними очима, а під ними пишуть злісні коментрі та прокльони. Це не вкладається у голові здорової людини, більшіть бажає Катерині Бабкіній мученицької смерті.

На вигляд жінка та  її малюки виглядають доглянутими. Дітки займалися фігурним катанням та ходили до дитячого садка. Їхня мама працювала у закладі дошкільної освіти, судячи з коментарів людей, які знали сім’ю, – у тому ж садочку, де навчалися діточки. Нетверезою чи неадекватною її не бачив ніхто, тож люди губляться у здогадках, що могло мотивувати київлянку до настільки жорстокого вчинку…

Знайомі Бабкіних повідомляють, що жінка дуже важко переживала зраду чоловіка, який влітку цього року одружився з іншою. Люди припускають, що у такий спосіб Катерина вирішила покарати свого колишнього і батька дітей, а перед цим ймовірно втратила здоровий розсудок.

На сторінці жінки, яка втопила власних дітей, люди обурюються і проклинають її

На сторінці жінки, яка втопила власних дітей, люди обурюються і проклинають її

Швидше за все жінку визнають недієздатною і відправлять на лікування, бо навряд здорова людина змогла б скоїти подібне. Якщо ж ні, їй загрожує довічне ув’язнення. Втім, за інформацією поліції, під час затримання Катерина була в неадекватному стані, а на місці вбивства власних дітей поводилася спокійно, що навряд може свідчити про відсутність психологічної хвороби…

На сторінці жінки, яка втопила власних дітей, люди обурюються і проклинають її

Начальник Дарницького управління поліції Сергій Чернишов повідомив, що сім’я переїхала до Києва з Криму і раніше ніколи не потрапляла в поле зору правоохоронців. Співробітники поліції вже провели обшук житла затриманої, поспілкувалися з її колишнім чоловіком, сусідами і колегами.

“На сьогоднішній день відомо, що подружжя розлучилося, але чоловік, який вже має іншу сім’ю, завжди підтримував колишню дружину і дітей: орендував квартиру і допомагав фінансово. Сусіди і колеги жінки, яка працювала вихователем в дитячому саду, (в нього і ходили загиблі діти) розповіли, що вона була замкнутою, практично ні з ким не спілкувалася. Самі діти завжди були доглянуті, займалися плаванням, айкідо і фігурним катанням”, – зазначив Сергій Чернишов.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *