На Одещині через коронавірус у двох селах встановлюють КПП

Через збільшення хворих на коронавірус, у селах Дмитрівка та Криничне буде запроваджено особливий режим в’їзду та виїзду. Про це повідомляє Facebook Болградської районної державної адміністрації.

 “Станом на 8 червня в Болградському районі зареєстровано 34 випадки захворювання на СОVID-19. У зв’язку з цим прийнято рішення заборонити у районі діяльність закладів культури, здійснення міжобласних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, шлях проходження яких пролягає через територію Болградського району, роботу закладів загальної середньої освіти, які здійснюють підготовку пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Сільським головам населених пунктів Дмитрівка та Криничне доручено з 9 червня визначити місця дислокації двох контрольно-пропускних пунктів (карантинних постів), запровадити особливий режим в’їзду та виїзду у села та організувати їх роботу, а також забезпечити їх засобами індивідуального захисту, гарячим харчуванням тощо.

На період введення особливого режиму через ці населені пункти заборонено проведення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, а також проведення релігійних заходів та діяльність закладів харчування”.

Крім цього, буде введений облік осіб, які в’їжджають на територію сіл Дмитрівка та Криничне, здійснюватимуться заходи щодо забезпечення їх самоізоляції, а також –  температурний скринінг водіїв, пасажирів та громадян, які перетинають КПП.

Після поліпшення епідеміологічної ситуації у цих населених пунктах карантинні заходи буде послаблено.

 Станом на 8 червня в Одесі зафіксовано більше тисячі випадків коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *