На Київщині відзначили сумлінних платників податків

Вітаючи кращих платників податків області перший заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Василь Титарчук відмітив, що Державна фіскальна служба високо цінує конструктивне співробітництво та взаємопорозуміння з підприємцями. Завдяки чому, з початку року по Київській області до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 9 млрд. гривень.

“Ми націлені на те, щоб обслуговування платників податків було комфортним та простим, а процес наповнення бюджету – максимально прогнозованим”,- повідомив Василь Титарчук.

Створення сприятливих умов для ведення бізнесу, рівноправного конкурентного середовища, якісного сервісного обслуговування платників у пріоритеті діяльності служби.

За сумлінне виконання у 2016 році податкових зобов‘язань, подяки від ГУ ДФС у Київській області отримали: Сільськогосподарське товариство “Старинська птахофабрика”; ТОВ “Юніверсал Лоджистік”; ПАТ “Богуславська сільгосптехніка”; ПАТ “Броварське ШБУ №50”; ТОВ “Обухівміськторгресурс”; ТОВ “Автоспецтранс Київського КПК”.

За громадську позицію у дотриманні податкової культури та активну благодійну допомогу дітям переселенцям із зони АТО нагородили подякою ТОВ “Зоопарк ”12 місяців”.

Також пройшла церемонія нагородження переможців 1 туру Всеукраїнського рейтингу ”Сумлінні платники податків – 2015” у Київській області, який проводиться Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація платників податків України”.

Голова територіального відділення “Асоціація платників податків України” в Київській області Гліб Лобов привітав переможців І туру та побажав їм пройти у ІІ тур. Дипломи переможців отримали: АТ “Ветропак Гостомельський склозавод”; ТОВ “ВіДі Автострада”; ПрАТ “Обухівський молокозавод”; ТОВ “Ренус Ревайвел”; ТОВ НВКП “УКРІНТАЛ-СЕРВІС”.

Нагороджені щиро дякували за визнання їх вкладу у розвиток Держави.

ГУ ДФС у Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *