“Ми стали негідниками”: в мережі обурилися салютами і петардами у новорічну ніч в Україні

Мешканка Львова засудила поведінку українців.

У Львові обурилися тим, що в новорічну ніч в місті були салюти і феєрверки, незважаючи на прохання воюючих в зоні проведення АТО на Донбасі українських військових. Про це написала місцева жителька Ольга Вербицька на сторінці “Varta1 – Варта1” в соцмережі Facebook.

“Був час, коли я пишалася, що я львів’янка, коли я в будь-якому куточку світу за гідність львів’ян” боролася “до знемоги, але зараз – мені соромно! Ми дивним чином стали негідниками, яким байдужа чиясь біль. Невже ті салюти або петарди важливіше спокійного сну і поваги до тих, хто був на війні?

Ви ходите від клубу до клубу, від генделика до генделика, і для вас життєво важливо запустити салют? ” – написала Вербицька. “Без нього ви не здатні відчути дух свята, або як? Так ось, дорогі мої земляки і гості міста та країни, якби не ті, хто зараз здригається від вашого” шаблонного задоволення “у вигляді салюту, то свята у нас могло б і не бути … А мені дійсно соромно за нас! Спасибі всім, для кого повага до себе та інших має якусь вагу! З Новим роком! ” – написала вона.

"Ми стали негідниками": в мережі обурилися салютами і петардами у новорічну ніч в Україні