Loading...

Ми не залишимо нашого солдата. Аваков заявив, що Україна готова надати Італії всі документи по справі Марківа

Під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Італії в Україні Давидом Ла Чечилія міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що заступник командира взводу батальйону імені Кульчицького Віталій Марків не міг бути причетний до загибелі громадянина Італії, і Україна готова надати суду всі документи по даній справі.

Про це повідомив Аваков на своїй сторінці в Facebook.

“Ми стверджуємо, що наш боєць не міг бути причетний до загибелі громадянина Італії, фоторепортера Андреа Роккеллі. Ми готові надати суду всі наявні документи по даній справі і забезпечити участь в засіданні свідків з боку України”, – написав Аваков.

У своєму повідомленні глава МВС “предметно пояснив нашу позицію щодо арешту в місті Павія (Італія) Віталія Марківа”.

Так Аваков виклав відомі йому обставини справи про вбивство італійського фотографа Андреа Рокеллі і його російського перекладача Андрія Миронова, які в травні 2014 потрапили в Донбасі під мінометний вогонь, описав хід слідства і озвучив власні висновки.

“Ми докладемо всіх зусиль і надамо італійській стороні всю необхідну інформацію, щоб суд зміг винести адекватне рішення… Справа ж про загибель журналіста Роккеллі безсумнівно повинна бути розслідувана, винні названі, інформація відкрита суспільству”, – написав він.

Аваков також зазначив, що “можливо, для повного і об’єктивного розслідування всіх обставин цієї справи необхідно, щоб російська сторона надала слідству інформацію про дислокацію військ і військові провокації під Слов’янськом”.

Також він повідомив, що МЗС і МВС України взаємодіють з компетентними органами Італії, для швидкого і справедливого вирішення цієї ситуації і зняття несправедливих звинувачень щодо Віталія Марківа.

“У будь-якому випадку, як би не було складно – не складніше, ніж на війні – віч-на-віч з ворогом – і ми не залишимо нашого солдата”, – підсумував Аваков.

Нагадаємо, що 30 червня 2017 року в Італії затримали Віталія Марківа за підозрою у вбивстві фоторепортера Андреа Роккеллі поблизу м. Слов’янськ у травні 2014 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *