“Ми принижуємо себе”: журналістка звернулася з важливим закликом до українців

Українська журналістка Лариса Волошина вважає, що Україна набагато багатша Росії і може стати лідером серед країн пострадянського простору.

Такою думкою вона поділилася у своєму блозі на “Обозревателе”.

“Серед української міфології поширений міф про багату Росію і бідну Україну. А насправді Росія набагато бідніша. Ми набагато багатші як суспільство. Наші міста і села придатні для життя. А в Росії зникають міста, зникають села, зникають навіть цілі райони. І коли ми говоримо, що ми такі бідні і нещасні – ми себе принижуємо”, – вважає вона.

“Ми – країна, яка навіть в період Союзу була флагманом космічної галузі, інженерії, науки, техніки. У нас розвинена інфраструктура, хоч і запущена, але вона є. У нас побудовані соціальні інститути, такі, як пенсійне забезпечення, медицина. Так, їх треба модернізувати, але вони є”, – додала журналістка.

За її словами, Росія – це дуже запущена країна. А Україна може бути центром пострадянського простору, центром геополітичного впливу на інші країни, такі як Білорусь, Казахстан та інші.

“Нам як суспільству і як громаді слід прийти в себе і подивитися, що ми маємо, як ми живемо і зрозуміти, що це варто того, щоб захищатися від навали країни, яка навіть ніколи не дбала про електрику в своїх селах. Росія – це країна, яка спостерігає за спустошенням своїх міст і районів, і їй байдуже”, – додала Волошина.

Як повідомлялося, раніше російський музикант звернувся до українців, назвавши Путіна “диктатором” і “катом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *