МВФ очікує від України підвищення цін на газ і прийняття держбюджету – НБУ

Міжнародний валютний фонд очікує від України приведення тарифів на газ до ринкового рівня, а також на остаточне врегулювання окремих питань державного бюджету для виділення Україні чергового траншу.

Про це повідомив голова Нацбанку Яків Смолій під час зустрічі з топ-менеджерами найбільших банків, повідомляє прес-служба НБУ.

Голова Національного банку зауважив, що діалог з МВФ в цілому був конструктивним.

“Переговори тривають. Ми налаштовані оптимістично”, – зазначив він.

Нагадаємо, 21 вересня МВФ підбив підсумки роботи місії в Україні. Тоді вони заявили, що діалог конструктивний, та обговорення ще тривають.

“Упродовж двох останніх тижнів місія МВФ мала конструктивні дискусії з владою України стосовно політики та реформ, спрямованих на забезпечення макроекономічної стабільності та зростання, а також щодо можливої фінансової допомоги від Фонду на підтримку таких заходів. Відповідні обговорення тривають”, – сказав постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман

Як повідомлялося, місія Міжнародного валютного фонду, як і планувала, розпочала свою роботу в Києві 6 вересня.

Поточна програма України і МВФ обсягом 17,5 млрд доларів, з яких Україна отримала 8,7 млрд доларів, закінчується навесні 2019 року. У Національному банку прогнозували отримання цього року від МВФ 1,9 млрд доларів.

Економічна правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *