МВФ дуже нервово сприйняв рішення про підвищення мінімальної зарплати в Україні

Місія Міжнародного валютного фонду за підсумками двотижневого перебування в Україні дуже нервово відреагувала на дворазове збільшення мінімальної зарплати до 3,2 тис. Грн. Про це повідомляє РБК Україна.

Як розповів один з членів уряду, підвищення мінімальної зарплати було сприйнято дуже нервово. “Основна претензія, що перед оголошенням цього рішення не були проведені з ними консультації і не був погоджений цей крок”, – уточнив чиновник.

При цьому, за інформацією РБК-Україна, МВФ знав про плани уряду і раніше вивчав всі сценарії підвищення мінімальної зарплати. У МВФ побоюються, чи виявляться ці 3,2 тис. грн підйомними для бізнесу, і чи прораховував Кабмін ризики за рівнем безробіття. У Міжнародному фонді вважають, що інфляція може вирости на 2%.

Раніше Кабмін схвалив підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн. в проекті бюджету-2017. На підвищення “мінімалки” бюджету знадобиться 38 мільярдів.

Як повідомляла “Країна”, Місія Міжнародного валютного фонду в четвер, 17 листопада, вранці завершила роботу і виїхала з України. Місія МВФ почала роботу в Україні 3 листопада. Були заплановані дискусії в рамках третього перегляду програми Міжнародного валютного фонду, а також проведення консультації для оцінки економічного і фінансового розвитку, обговорення економічної і фінансової політики України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *