Москва почекає, поки Захід визнає Крим частиною РФ, – Пєсков

Прес-секретар президента Росії вважає, що Дональд Трамп міг би переконати НАТО відвести свої війська від російських кордонів

Москва “досить терпляча”, щоб дочекатися визнання західними країнами приєднання Криму Російською Федерацією. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков в інтерв’ю AP. Пєсков підкреслив, що в Росії ніхто “не буде дискутувати про Крим”. Що стосується розгляду цього питання в адміністрації обраного президента США Дональда Трампа, Пєсков зазначив, що в Кремлі розуміють, що для цього може знадобитися час.

“Ми розуміємо, що потрібен час для наших партнерів у Європі, для наших партнерів в США, щоб це зрозуміти. Ми досить терплячі, щоб почекати, поки це зрозуміють тут, у Вашингтоні, в США, в Європі”, – заявив він.

Прес-секретар Путіна також вважає, що Дональд Трамп міг би переконати НАТО уповільнити розширення організації або відвести свої війська від кордонів Росії, оскільки це могло б “привести до свого роду розрядки напруженості в Європі”. За словами Пєскова, Росія не відчуває себе в безпеці, коли “сили НАТО стають більше і ближче до кордонів Росії”.

Нагадаємо, міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен закликала новообраного президента США Дональда Трампа зайняти жорстку позицію по відношенню до Росії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *