Міський голова зустрівся з учасниками акції «З Україною в серці»

5 липня міський голова Тарас Костін в міській раді поспілкувався з жителями Львова з багатодітньої родини Даниїлом Турчином та Максимом Грантом – учасниками пішої ходи від Львова до Маріуполя в рамках акції «З Україною в серці». Тарас Вікторович побажав юним мандрівникам удачі  та віри в досягненні мети. Він висловив сподівання, що їхня подорож сприятиме згуртуванню і об’єднанню українців. З Україною в серці будь-які перешкоди можна здолати.
Мандрівники розповіли про себе і свою подорож. 15 червня вони вирушили зі Львова і взяли курс на Маріуполь. Це більше 1300 кілометрів через всю Україну. Цей шлях вони хочуть подолати пішки. Нині вони пройшли 630 кілометрів. За хлопців, ця подорож має символічно поєднати Схід і Захід України та показати її єдність. Крім того, юнаки прагнуть популяризувати здоровий спосіб життя молоді та познайомитись з невідомими куточками України. До Маріуполя хлопці мають прийти 20 липня. На дозвіллі вони ведуть нотатки та публікують їх в соціальних мережах.

В Переяславі Даниїл та Максим відпочивали після 50-ти кілометрового переходу від міста Бориспіль. За годину ходи мандрівники долають 5 кілометрів. За сприяння міського голови Т.В. Костіна львів’яни дві ночі провели на спортивній базі «Переяславль» в комфортабельному номері готелю. Хлопці відвідали музеї НІЕЗ «Переяслав».
Моральну та фінансову підтримку мандрівникам надали – міський голова Тарас Вікторович Костін, керуюча справами виконкому міської ради Валентина Іванівна Гринець, голова правління ЗАТ “Переяслав-Молпродукт” Олександр Юрійович Пироговський, генеральний директор НІЕЗ “Переяслав” Олексій Михайлович Лукашевич, директор Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів Раїса Петрівна Голованова, генеральний директор ПОГ НСБ “Переяславль” ВФСТ “Колос” АПК України Микола Григорович Журило, директор міського ринку Олександр Ілліч Опінко, депутат міської ради Олександр Борисович Михняк; підприємець Юрій Іванович Ходаківський. Вдячні мандрівники дарували меценатам патріотичні синьо-жовті браслетки, які виготовила сестра хлопців Світлана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *