Loading...

Міноборони розбазарив танки, завдавши збитків на 67 мільйонів

Суд дав Дозвіл Державній аудиторській службі на ревізію Головного управління майна та ресурсів Міністерства оборони. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду м.Києва від 2 вересня, повідомляють “Наші гроші”.

Ревізія проводитиметься в рамках Розслідування військовою прокуратурою Центрального регіону крімінального провадження №42015110330000011 від 10.02.2015 за ч.2 ст. 367 ККУ – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

У січні – квітні 2014 року Міністерство оборони продало держпідпріємству «Харківський бронетанковий завод» надлишкове майно Збройних сил – 51 танк Т-64 різніх модіифікацій на загальну суму 19,6 млн.

Встановлено, що військове майно було продане на 67,27 млн грн. дешевше від фактичної вартості.

Оцінку майна проводило ТОВ «Оптима». За даними слідчіх, службові особи Департаменту відчуження військового майна Міноборони НЕ організували належної підготовки документів і не надали ТОВ «Оптима» всієї необхідної документації, зокрема паспортів (формулярів) на оцінювану бронетехніку.

Крім того, в судовому Реєстрі є дані, що досліджувалася можлива причетність до справи посадовців ДП «Укроборонсервіс» та ДП «Харківський бронетанковий завод», які купували ЦІ танки.

У рішеннях суду реєстраційний номер компанії «Оптима». Разом з тим, відомо про ТОВ «Оптима», яке донедавна було зареєстроване в Києві і надавало послуги ОЦІНКИ майна. З лютого 2016 року компанія значилася в стані припинення. Крім того, підприємство змінило адресу реєстрації на м.Конотоп Сумської області. Засновницями«Оптіми» значаться Людмила Талагаєва, Олена Шешеня і Тетяна Йовик.

За матеріалами “Наші гроші”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *