Міністр сказав, що тарифи на опалення не повинні підвищуватися, а зима покаже

Опалювальний сезон 2021/2022 в Україні має пройти без підвищення вартості на гаряче водопостачання та водопостачання, такі очікування панують в Кабміні. Також повідомляють, що на 90% готові до початку нового опалювального періоду. Такою інформацією поділився міністр розвитку громад та територій, Олексій Чернишов, на пресконференції 15 вересня.

Очільник міністерства запевнив, що система фізично та технічно готова до подачі тепла.

Міністр розповів про цінову пропозицію від «Нафтогазу» в контексті довгострокових договорів з підприємствами теплокомуненерго. Ціна, яку запропонували – 7420 грн за 1 тис. куб метрів газу.

На думку Чернишова, така ціна на деякий час має вберегти тарифи від зростання. Також він сказав, що влада не залишить це питання без уваги, і попіклується про українців в такій непростій ситуації, коли ціни на газ у світі стрімко зростають.

На завершення міністр поділився своїми очікуваннями, що тарифи на опалення і гаряче водопостачання не повинні підвищуватися.

Варто зазначити, що 14 вересня в Європейському союзі вже вкотре біржові ціни на газ сягнули свого історичного рекорду – $810 за тис. куб. метрів. Що в свою чергу призведе до чергового підвищення цін на газ в ЄС

Довідково:

Вже скоро Європа може зіткнутися з газовою кризою. Вартість блакитного палива в ЄС досягала небувалих $964 за тисячу кубометрів. Через рекордні ціни у Великобританії вже зупинилися 2 заводи з виробництва добрив. Тим часом в Литві вказали на причини такої ситуації – це газовий шантаж РФ і зростання споживання газу в країнах Азії.

Крім того, високі ціни на газ призводять до зростання вартості на ринку електроенергії. Всі ці проблеми в комплексі можуть призвести до серйозної енергетичної кризи. Негативні прогнози підтверджуються тим, що високі ціни на газ вже почали впливати на роботу промисловості.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram