Міністр оборони Британії порадив Росії “відійти і заткнутись”

Росії слід “відійти і заткнутися”, а не готувати заходи у відповідь на висилку російських дипломатів з Лондона.

Про це заявив міністр оборони Британії Гевін Вільямсон, відповідаючи на питання про можливі заходи у відповідь з боку Росії, повідомляє Sky News.

 Міністр оборони Британії порадив Росії "відійти і заткнутись"
@SkyNews     Defence Secretary Gavin Williamson says “Russia should go away” and “shut up”

“Що ми робитимемо? Ми подивимося, як Росія відповість на те, що зробили ми. Те, що Росія зробила у Солсбері є абсолютно жахливим і обурливим. Ми відповіли на це. Якщо чесно, Росія має відійти і заткнутися” – сказав Вільямсон

“Але якщо вони застосують кроки у відповідь, ми розглянемо різні варіанти. Поки зарано спекулювати на цій темі” – додав міністр.

Відповідаючи на питання, чи вступає Британія у холодну війну з росією Вільямсон відповів: “Її часто характеризують як прохолодну війну. Зараз, я б сказав, винятково холодно”.

Нагадаємо, Велика Британія висилає з країни 23 російських дипломатів та припиняє всі дипломатичні контакти з РФ на високому рівні через отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

У відповідь глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Москва скоро вишле з РФ британських дипломатів.

Для отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки була використана одна з найбільш токсичних речовин у світі. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресс-конференції у Брюсселі.

“Один із наших викликів – поведінка Росії, в тому числі в останні тижні. Британія встановила, що Сергій Скрипаль, його донька та офіцер поліції були отруєні військовою нервово-паралітичною речовиною, подібною до тієї, яку розробляла Росія. Британський уряд також заявив, що це безпрецедентне і незаконне використання сили Росією проти Сполученого Королівства”, – сказав Столтенберг.

Він підкреслив, що речовина, яка була використана, – це одна із найбільш токсичних речовин, яка колись була створена.

“Це перше силове використання нервово-паралітичної речовини на території НАТО з часу заснування Альянсу. Союзники НАТО погоджуються, що атака була явним порушенням міжнародних норм. Ми запропонувала підтримку поточному розслідуванню та закликаємо Росію відповісти на запитання Великої Британії. НАТО захищатиме кожного союзника”, – сказав генсек НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *