Справа Саакашвілі: політолог пояснив, чому Порошенко “програв із тріском”

Скандальна історія із Міхеїлом Саакашвілі вдарила по рейтингу президента Петра Порошенка – тут він отримав “особисту поразку”.

Так вважає політолог Петро Олещук, свою позицію він озвучив у коментарі виданню Gazeta.ua.

“Саакашвілі був маргіналом, а став медійною персоною номер один. А влада програла із тріском, бо загралася у політтехнології. Найбільше – президент. Це його особиста поразка”, – вважає політолог.

За його словами, у цій ситуації влада мала 2 варіанти: затримати, арештувати і екстрадувати до Грузії; або ж зробити вигляд, що нічого страшного не відбулося. Однак, обрали середній варіант. З одного боку влада робить гучні заяви про порушення закону, з іншого — ніхто не наважується затримати Саакашвілі.

“Влада демонструє свою слабкість і страх. Саакашвілі це використовує для мобілізації електорату, тому спочатку їде не до Києва, а регіонами. Буде постійно перебувати на виду і щоденно створювати інформаційні приводи…Зараз йому важко претендувати на виборні посади, бо закон не дозволяє. Поки заробляє політичний капітал. Згодом може конвертувати його у відновлення громадянства, посаду прем’єра”, – вважає політолог.

http://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *