Майже тисячу порушень зафіксувала поліція за перший день «карантину вихідного дня»

За перший день роботи «карантину вихідного дня» у суботу, 14 листопада, правоохоронці зафіксували майже тисячу порушень громадських закладів. Поліція склала 990 адмінпротоколів та відкрила 9 кримінальних проваджень. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Всього за перший день карантину у вихідні дні поліція отримала 1029 повідомлень про порушення карантинних обмежень.

Найбільше порушень зафіксували у Львівській області – 390, у Дніпропетровській – 209, у Черкаській – 128, у місті Києві – 121, у Київській області – 84 та у Тернопільській – 74.

Правоохоронці припинили роботу 1 355 закладів, зокрема:

  • 891 закладу сфери торговельного і побутового обслуговування населення;
  • 416 закладів громадського харчування;
  • 21 дискотек та нічних клубів;
  • 18 спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів;
  • 6 торговельно-розважальних центрів;
  • 3 закладів, що надають послуги з розміщення осіб (крім готелів).

Для цього у суботу працювали 1542 рейдові групи з майже 20 тисяч правоохоронців. За перший день карантину вихідного дня вони перевірили понад 17 тисяч закладів.

Всього поліція склала 990 адміністративних протоколів передбачених за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також до ЄРДР внесли відомості щодо 9 кримінальних правопорушень, зокрема щодо одного зі столичних ресторанів та спортивного клубу «5 елемент», що належить п’ятому президенту України Петру Порошенку.

«Карантин вихідного дня»

Уряд запровадив його 11 листопада. Влада переконана, що це допоможе врятувати медичну систему від колапсу. Такий карантин діє з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Його запровадили до кінця листопада. У ці дні можуть працювати лише продуктові магазини, автозаправки, аптеки, фінансові установи та транспорт.

Таке нововведення має зменшити кількість контактів і розірвати ланцюг передачі вірусу, кажуть у МОЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *