Лише одне слово хочуть сказати підприємці нашому уряду, – експерт

Однією з головних проблем українського бізнесу є податкове навантаження Про це Politeka повідомив голова громадської ради при УКРІНФОРМ Дмитро Олексієнко.

За його словами, рівень податкового тягаря на українських підприємствах, набагато вищий, ніж в Європі.

«Другою проблемою є кількість часу, який витрачається на їх сплату: починаючи від підготовки податкової звітності, закінчуючи судами, якщо такі є. Якщо ключові показники ефективності, яке Міністерство фінансів задумало встановлювати для платників податків, то людино-години, які витрачаються на податки в цілому, приведуть в жах звичайних українців. Головний посил підприємців до нашого уряду можна сформулювати в одне слово – відчепіться », – пояснив Алексєєнко.

В рамках вирішення проблеми можна розглядати спрощену систему оподаткування, зазначив експерт. «Там відносно невеликі ставки: 3-5%. Якщо їх порівняти із загальним податковим навантаженням і тією кількістю бізнесу, який не платить податки, то сума збільшується. Людям вигідно платити одну просту ставку зі свого обороту, ніж кожен раз платити і зустрічатися з працівниками податкової сфери », – пояснив голова громадської ради при УКРІНФОРМ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *