Луцьких медиків, хворих на COVID-19, будуть лікувати за кошти міста

Про це Фейсбуці повідомив радник міського голови Ігор Поліщук. Він, зокрема, зазначає: «Медики у зв‘язку з виконанням своїх обов‘язків перебувають у зоні ризику та підвищеної небезпеки у зв‘язку з коронавірусом. Так, серед 34 хворих на COVID-19 у Волинській області 20 медиків, а це майже 59%.

На позачерговій сесії (відбудеться сьогодні – РЕД.) ми запропонуємо механізм «страхування» працівників усіх лікувальних закладів міста (і міського і обласного підпорядкування) у разі їх захворювання на COVID-19.

Ця програма буде полягати в тому, що у разі захворювання працівника лікувального закладу на COVID-19 його лікування буде оплачуватися з міського бюджету у розмірі: до 10 тис грн – легка та середньої тяжкості форма захворювання, до 20 тис грн – важка форма захворювання.

Ми не можемо зволікати і чекати, коли медикаменти для лікування COVID-19 передадуть централізовано, адже коли і як точно це відбудеться поки невідомо.

Люди, які сьогодні перебувають в авангарді боротьби з коронавірусом виконують особливо важливу роботу, піддають себе ризику та підвищеній небезпеці, а тому повинні бути захищені і знати, що у разі захворювання на COVID-19 місто подбає за їх лікування.

Також виділяємо 1 500 000 грн для фінансової підтримки лікарів міських медичних закладів, в першу чергу тих, хто має підвищене навантаження по боротьбі з коронавірусом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *