Луценко зустрічався із Зеленським: про що говорили

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, що зустрічався з новообраним президентом Володимиром Зеленським заради обговорення проблеми корупції в Україні. На зустрічі Луценко звітував про останні три роки роботи ГПУ та обговорив з президентом шляхи боротьби з корупцією.

“Це була зустріч, де я напівофіційно звітував про три роки в Генпрокуратурі і що ще потрібно зробити. А також поговорили про основні завдання боротьби з корупцією, як перекрити головні її джерела – держсектор, митницю, рейдерство, афери із землею. Деталі розмови передавати не буду, бо вважаю неприйнятним розголошувати деталі розмови з президентом для ЗМІ”, – розповів Генпрокурор в інтерв’ю виданню Liga.net.

Луценко розповів, що Зеленський часто запрошував його приходити на концерти “Кварталу 95”, щоб не було лячно жартувати над вищими посадовцями.

“Не хочу бути тим, хто знедавна голосно говорить про дружбу із Зеленським, але у нас склалися нормальні людські стосунки, ще коли я, як міністр внутрішніх справ, був потрібний на концертах “Кварталу 95″. Спочатку я був потрібен, а потім мені було цікаво. Зараз наші стосунки переходять вже у зовсім інший формат”, – додав Юрій Луценко.

Нагадаємо, після другого туру виборів новообраний президент Володимир Зеленський заявив, що Луценко є представником старої команди і припустив, що Генпрокурора можуть звільнити. Народні депутати Верховної Ради підготували дві постанови про висловлення недовіри очільнику Генпрокуратури Юрію Луценку. Зараз нардепи збирають підписи за його відставку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *