Лікарка пояснила небезпеку користування метро: вирішує кожен для себе

Перебування в метро Києва після відновлення його роботи може становити загрозу з точки зору зараження коронавірусом навіть за умови, що пасажири будуть в масках і в рукавичках. Таку думку в інтерв’ю OBOZREVATEL висловила терапевтка, епідеміологиня, ревматологиня Людмила Смоліна. “Тим, у кого немає особливої необхідності, я рекомендую утриматися від поїздок”, – зауважила вона.

На думку лікаря, виходячи з санітарних міркувань, варто було б обмежити кількість людей, що одночасно перебувають у метро, але “масовість переможе”. До зняття обмежень владу змушує транспортний колапс у столиці, допустила вона.

Медик зазначила, що в метро вкрай проблематично організувати вимірювання температури тіла кожного пасажира, а також контроль за дотриманням рекомендованих правил гігієни.

“Навіть якщо в певні години або в вихідні дні метро завантажено менше, ми ж не знаємо, хто до нас там чхнув, витер носа рукою і забруднив поручні. Навіть якщо люди будуть у рукавичках, їх потрібно вміти правильно знімати – вивертаючи всередину, не торкаючись зовнішньої поверхні, і відразу викидати”, – наголосила медичка.

За її словами, метрополітеном на цьому етапі ослаблення карантину слід користуватися тільки тим, кому це конче потрібно. “Ті, хто можуть залишитися, нехай ще трохи почекають”, – порекомендувала лікарка.

Як повідомлялося, метро в Києві відновить свою роботу з 25 травня. Адміністрація метрополітену заявила, що розраховує на підтримку поліції в питанні дотримання пасажирами маскового режиму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *