Loading...

Лідер українських комуністів, що агітує проти ЄС, обрав відпочинок у безвізовій Іспанії. Фото

Лідер українських комуністів Петро Симоненко, який агітує проти Євросоюзу, був помічений в аеропорту іспанської Барселони.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Марія Іонова, заступниця голови комітету Верховної ради з питань європейської інтеграції.

“Ніколи не зрозумію, чому ці всі ненависники Євросоюзу відпочивають в ЄС, а не в Криму. В аеропорту Барселони Симоненко власною персоною, ми його часто в Страсбурзі бачимо, і на російських ток-шоу, де він рве сорочку за окупацію. Іспанське вино, бо ж в РФ європейські продукти під санкціями.

Гарно мати українське громадянство і користуватись безвізом, але шкода, що цей політик, який ненавидить Україну, і досі вільно пересувається світом по ненависному йому українському паспорту. Хіба, може, він до Аграмунта (президента ПАРЄ. – Ред.) літав?” – написала вона.

Як відомо, лідер українських комуністів Петро Симоненко займає системну позицію щодо засудження зближення України з Євросоюзом та НАТО.

Фото з Facebook-сторінки Марії Іонової

Кореспонденти “Європейської правди” також зазначають, що Петро Симоненко регулярно відвідує країни Шенгенської зони – зокрема, під час сесій ПАРЄ він їздить до Страсбурга.

Як стверджує політик, він подорожує на запрошення європейських комуністів, хоча не завжди вдається побачити його у будівлі Ради Європи.

Як відомо, після схвалення законодавства про декомунізацію активність Компартії в Україні опинилася поза законом, однак юридична ліквідація партії наразі не завершилася.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *