Курсант про службу у ВПС України: щипання трави і натирання ковбаси спиртом

Прапорщики Військово-повітряних сил України дають курсантам завдання вискубати траву і натирати ковбасу спиртом.

Про це розповів журналіст Громадського Дмитро Реплянчук, якого призвали на службу як офіцера запасу в одну з частин ВПС.

“Ми два дні вже не щипали траву. Непорядок. “Пацани, є бойове завдання. Поляну навколо туалету та умивальників потрібно освятити. Так що зривайте всі квіточки, бур’яни, подорожники та іншу хрінь. Щоб травичка була врівень”, – наказує старший прапорщик.

Проблему здатна вирішити газонокосарка і півгодини роботи. В армії її вирішує рота курсантів.

“Розмови відставити. Стаємо на карачки, починаємо щипати. Навіщо? Не нашим розумом братися”, – зазначає журналіст.

“Доісторичне спорудження” в частині виконує функцію туалету.

“Головна тема для обговорення – не дівка, і навіть не секс. Всі розмови точаться навколо туалету. Точніше, незрозумілого споруди доісторичних часів, яке повинно виконувати функцію туалету. Серед гущі вкопано кілька дощок, над ними натягнута клейонка”, – пише Реплянчук.

У роті багато сором’язливих, вони ходять у туалет після відбою, а то й “припече” раніше, розповідає курсант.

“Одного разу нас повели прибирати казарму пілотів і абсолютно випадково ми натрапили на білий, чистий туалет із керамічними унітазами. З окремими кабінками! Тому кожен, кому хочеться, проситься йти прибирати саме казарму пілотів”, – пояснив він.

За його словами, туалет на вулиці пройшов “модернізацію”.

“У нас свято – туалет модернізували! Тепер не потрібно бігати в казарму пілотів під приводом “прибирання кімнат”. П’ять добровольців-курсантів вирізали шматки чорної клейонки потрібного розміру, приклеїли до них бандаж і розвісили між “дірками” для створення ефекту перегородок”, – пояснив Реплянчук.

Ще одне спеціальне завдання – натирати спиртом ковбасу.

“Перша думка: навіщо ковбасу натирати спиртом? Навіщо взагалі їжу натирати спиртом? Йдемо до кухонного складу в очікуванні спирту і ковбаси. А могли б грати в футбол.

“Товариші курсанти, ковбасу ще не привезли. Поки чекаємо – давайте пощипайте травичку навколо цієї доріжки”.

Підстава. Знову трава. Нахиляємося, починаємо тактичне знищення трави”, – розповідає журналіст.

Дмитро додав, що курсанти отримали старі берци, які дуже натирають ноги. Так у одного бійця ноги так боліли, що його довелося госпіталізувати. Деякі змушені одягати кросівки.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *